Produktų katalogas

Spynos

[**]Spynos šarvuotoms metalinėms durims. Priedai: vyriai, durų akutės,tarpinės, rankenos, naktinės sklendės. Taip pat čia rasite informaciją, kur pasidaryti raktus, ką daryti sugedus spynai.

Vidaus durims

Spynos, skirtos vidaus ir lauko durims - nuo paprasčiausių iki specialių modelių su paminkštintais lėžuvėliais. Gausus pasirinkimas lankstų, įsukamų vyrių, sandarinimo juostelių durims bei langams, durų pritraukėjų.

Objektams

Praėjimo kontrolės sistema SALTO XS4, GERA centrinio rakto sistema, priešgaisriniai ir evakuaciniai sprendimai, langų ir durų varstymosi automatika, įgyvendinti objektai

Rankenos

Platus rankenų pasirinkimas vidaus bei išorės durims. Siūlome įvairių gamintojų ir įvairių padengimų - kiekvienam pagal skonį ir kainą. Prabangos ir gero skonio ženklas - žymiausių pasaulio dizainerių kurtos rankenos.

Seifai

Seifai skirti apsaugoti svarbius daiktus (dokumentus, nuotraukas, papuošalus, vertybinius popierius, pinigus, nešiojamus kompiuterius, ginklus ir t.t.) nuo įvairių nelaimių (gaisro, vandens užliejimo, apiplėšimo ir t.t.)