Kontaktai

Kontaktai

Pardavimų skyrius

Pardavimų vadovas

Gytis Kuolas
Tel.: + 370 5 2339 339
gytis@dremler.lt

Šarvo durų produktų grupės vadovas

Jonas Žukauskas
Tel.: + 370 5 2339 339
Mob.tel.: +370 614 35720
jonas@dremler.lt

Povilas_c_3.jpg

Seifų projekto vadovas

Povilas Skrodenis 
Tel.: + 370 5 2339 339
Mob.tel.: +370 630 09553 
povilas@dremler.lt 



 

 

 

 

 

 

 


Kauno filialas

Kauno filialo vadovas

Rimas Pinevičius
Tel.: + 370 37 225 500        
rimas@dremler.lt

Kauno fil. vadybininkas

Saulius Stelmokas
Tel.: + 370 37 225 500
Mob.tel.: +370 652 55360
saulius@dremler.lt

Kauno fil. vadybininkas

Virgis Maceina
Tel.: + 370 37 225 500
Mob.tel.: +370 620 55358
virgis@dremler.lt

Klientų aptarnavimo skyrius

Vadybininkas

Edgaras Mažylis
Tel.: + 370 5 2339 339
Mob. tel.: +370 611 26960
edgaras@dremler.lt

linas.jpg

Vyr. sandėlininkas

Linas Bendinskas 
Tel.: + 370 5 2339 339 
Mob. tel.: +370 655 38977 
linas@dremler.lt  

Logistikos skyrius

 

Logistikos vadovas  

Romas Skačkauskas
Tel.: + 370 5 2339 339
Mob. tel.: +370 640 22851
romas.skackauskas@dremler.com

Produktų plėtra

 

Produktų plėtros vadovas

Tautvydas Mykolaitis
Tel.: + 370 5 2339 339
Mob. tel.: +370 686 04811
tautvydas.mykolaitis@dremler.com

 

 

 

 

 

 

Administracija

Direktorius

Andrius Pikelis
Tel.: + 370 5 2339 339
andrius.pikelis@dremler.com

Vyr. finansininkė

Irena Pauliukėnaitė
Tel.: + 370 5 2339 339
irena.pauliukenaite@dremler.com

Administratorė - apskaitininkė

Jūratė Mockaitienė
Tel.: + 370 5 2339 339
Mob.tel.: +370 640 26740
jurate.mockaitiene@dremler.com

Įmonės rekvizitai

"Dremler" centrinis biuras Vilniuje

UAB “Dremler“ 
Centrinis biuras: 
Vilkpėdės g. 2A, LT-03151 Vilnius 
Tel. : (8 5) 2339 339 ; (8 5) 2339 333 
Faks.: (8 5) 2339 332 
info@dremler.lt 


Įmonės kodas: 124477228 
PVM kodas: LT244772219 
A/S Nr.: LT907044060000152902 (AB SEB bankas) 
Darbo laikas:
I-IV: 08:00-18:00
V: 08:00-17:00

"Dremler" filialas Kaune

UAB “Dremler“
Kauno filialas: Ateities pl. 28, LT-52181 Kaunas          
Tel.: + 370 37 225 500
Faks.: (8 5) 2784839

kaunas@dremler.lt

Darbo laikas:
I-IV: 08:00-17:00
V: 08:00-16:00